2016
Galerie Miloše Zemana má omezenou životnost danou životností prezidenta České republiky. Není vázána na žádný konkrétní výstavní prostor, ten si zabírá za pomoci přenosného vývěsního štítu. V prvním období vlády MZ se vyhýbala jakýmkoli spojením s politickými tématy, v druhém nastolila nové okultně politické období.
Proběhlé výstavy : 

Metabo - Work, dont play

Název výstavy je zároveň názvem ateliérové pily (včetně podtitulu - ten je heslem firmy) Výstava proběhla v interiéru Ateliéru Environmentu na Údolní. Vystavil jsem zde v malé místnosti své naivistické obrazy s výjevy ze snů. Uprostřed místnosti stálo mocné Metabo. Když přišel dostatek lidí (podstatný fakt: byl den otevřených dveří), pronesl jsem úvodní slova zhruba o tom v jakém ateliéru se nacházíme a uvedl, že jsme jeden z nejlépe technicky vybavených ateliérů na škole. Následovala ukázka jednoho z přístrojů - Metaba. Rozřezali jsme co šlo, Martin Hurych u toho hrál na kytaru se silným distortionem, která se krásně doplňovala s řevem Metaba. Obrazy jsme ignorovali a diváci taky. Work, dont play.

Klinická Smrt Galerie Miloše Zemana

Logické pokračování Metaba. Výstava Martina Hurycha. Temná místnost s dvěma "zvonicemi" naproti sobě. Divák se mezi ně postavil v úplné tmě a nechal si "vyzvonit" hlavu. Vetší verze binaurálních sluchátek. Nutno přiznat, že po absolvování tohoto poslechu člověk vycházel s naprosto jinou náladou. Plakát na výstavu po vytisknutí nešel přečíst. Na výstavu jsme nikoho nezvali a vernisáž nebyla. Expozice byla otevřena náhodným nálezcům asi dva týdny.

Výstava malířů v Galerii Miloše Zemana

Přes dvacet vystavujících i hudebníků. Umělce sem poprosil, zdali by nechtěli vystavit práce za které se stydí. Nebo třeba odpadky. Vytvořili jsme jazzový bar. Akce vznikla na popud toho, že spolužáci z ateliéru designu nedokázali zorganizovat pořádnou vánoční party. Tahle se povedla. Došlo na polykání meče a katany, slow motion pogo, zaplnění celé místnosti černými krabicemi při Václavově vystoupení a další vylomeniny. Poprvé jsem vyzkoušel tajemnou hypnotickou moc mandalovýho porna, kterým jsem bombardoval podvědomí návštěvníků :) Těch 10 000 co sem pak dva roky dlužil škole za to stály.

Voodoo Wellnes Miloše Zemana

Chtěli po nás abysme něco vystavili ve vitrínkové galerii ve Třech Ocáscích (pro neznalé jde o veganskou kavárnu kde se scházejí ekoteroristi). Nemám rád militantní vegany ani vitrínkové galerie. Sbíječkou jsme vytvořili v kavárně dúlek do betonu (zhruba uprostřed celého prostoru), do vitrínky dali plakát (a později diplomy) a uspořádali turnaj v kuličkách. Hráči si vždy vybrali červenou nebo modrou kuličku. Když vyhrál hráč s červenou, Miloši Zemanovi (tedy voodoo figurce prezidenta) se mělo stát něco zlého, když ten s modrou, tak přišla další wellness procedura. Figurka byla vytvořena z kravské nohy, kuřecích křídel, králičí hlavy (stáhlé z kůže) a drátů. Zápas byl napínavý, Miloš byl zasolen, žral vajgly, zmlácen kladivem, ale i masírován masážními kameny, vykoupán v lázni s vonnými oleji a tak dále. Nakonec 4:3 vyhráli Wellnesáci, takže to pro prezidenta dopadlo dobře. Cenou pro nejlepšího kuličkáře byl Miloš (výherce byl ale vegan a nechtěl se ho ani dotknout), šťastlivec na druhém místě vyhrál láhev bechera a třetí dostal pytlík kuliček. Cenou útěchy pro nejhoršího kuličkáře bylo umění - docela pěkný obraz ukřižovaného Miloše Zemana. Zajímavostí je, že druhý den proběhnula médii správa, že zdravotní stav Miloše Zemana se zlepšuje. https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/hrad-rozjel-kampan-zdravy-zeman-leka...