2017
Okcidentální projekt pohybující se na hranici industriálu 4.0, uhlí a ocele. Mystický experiment kontemplující nad vlastními hranicemi. Věčně rozehraná Óda na pozdní kapitalismus. Bílý šum jakožto jednota rozmanitých frekvencí. Otevřenost přejímající vnější vlivy a plnící emisní normu EURO 3.
https://soundcloud.com/user-716382808 
https://www.facebook.com/pg/europeanband/posts/ 

Je to do jistý míry pohrobek Pavla Ondračky, akorát se snažíme odmazávat ovlivnění brněnskou scénou. Často při živých vystoupeních reagujem na aktuality ze světa i Český republiky. Zdotazňujeme obecný morální pravidla a nenavrhujeme žádný řešení. Je to taková zvuková a performační estetizace současnýho světa mnohdy v duchu dada.

Na jednom konzertě jsme prostor vyvoněli palo santem, vonnýma tyčinkama, tekutinou do kouřostroje a podobně až to vygradovalo v pepřák. S plynovou maskou naplněnou heřmánkem sem si za zvuků kašle publika i spoluhráčů dohrál kytarový sólo. To byla reakce na plynování africkejch dětí.

Při jiný příležitosti jsme nabídli svoji vlastní aktualizovanou verzi český hymny, která v naší kompozici sloužila jen jako zpotvořenej refrén. Hráli sme ji na trubku a jako metalový sólo na kytaru. Neumětelská hrůza, která se sem tam vynořila z hluku.

Při stávkách studentů za klima jsme se při konzetě cachtali v dětským bazénku plnym ledu, dokud se nerozpustil a následně jej zdemolovali. Heslo konzertu bylo : Musíme se všichni zabít! Což platilo i pro všechny ty levičáky co tam přišli.

V den druhé inaugurace Miloše Zemana sme provedli černej rituál v pentagramu z volebních lístků lidí, který ho volili. Jedli sme syrový maso a pili prasečí krev.

Když se lidem nechtělo dojít na konzert pustili sme jim na projekci živej přenos z mistrovství světa v hokeji a klub byl plnej. U toho sme obětovali Andreje Babiše (nafukovacího mrdacího panáka)

A tak...